Czy Twoja lista e-mail nie rośnie zgodnie z oczekiwaniami? Oto 7 pytań, które musisz sobie zadać, by odkryć dlaczego!

Pobierz teraz listę 7 pytań i sprawdź, jak zbudować skuteczną ścieżkę zapisu do newslettera!

Jeśli prowadzisz biznes online, wiesz, jak ważne jest posiadanie listy mailingowej. Jednak zbudowanie i utrzymanie tej listy może być trudne i wymaga wiele pracy.

Czy zdarza Ci się, że liczba subskrybentów Twojego newslettera nie rośnie zgodnie z oczekiwaniami?

Czy zastanawiasz się, co robisz nie tak?

Nie martw się, mam dla Ciebie rozwiązanie!

Pobierz listę “7 pytań, które potrzebujesz sobie zadać, by Twoja lista e-mail rosła zgodnie z Twoimi oczekiwaniami”.

Chcesz zbudować swoją listę e-mail i osiągnąć sukces w biznesie?

Sprawdź 7 kluczowych pytań, które musisz sobie zadać, aby zbudować skuteczną ścieżkę zapisu do newslettera.

Dzięki tym pytaniom dowiesz się, co robisz dobrze, a co wymaga poprawy, aby Twoja lista mailingowa rosła zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 

Pobierz listę pytań już dziś i zacznij rozwijać swoją listę mailingową!

Kim jestem?

Nazywam się Małgosia Łapiuk i jestem specjalistką od e-mail marketingu.

Pomagam przedsiębiorczyniom wykorzystać listę mailingową do budowania głębszej relacji z odbiorcami, dzięki czemu mogą z łatwością sprzedawać swoje produkty i usługi bez ogromnych zasięgów i ciągłej obecności w mediach społecznościowych.

Od 4 latach wspieram kobiety w rozwoju ich biznesów on-line, jako ich prawa ręka. W tym czasie miałam okazję pracować przy kilkunastu kampaniach sprzedażowych, podczas których wykorzystywałyśmy e-mail marketing. 

Stworzyłam skuteczne ścieżki zapisu na newsletter dla moich klientek i pomogłam ułożyć im plan komunikacji w newsletterze, dzięki któremu nie muszą wciąż się zastanawiać, o czym mają w nim napisać.

Jestem oficjalnym ekspertem MailerLite, a także ukończyłam kurs Mailketing. Z ogromną pasją poszerzam swoją wiedzę na temat marketingu internetowego i prowadzenia biznesu on-line, by jeszcze skuteczniej wspierać moje klientki.

Podziel się!

Jeśli uważasz, że wskazówki dotyczące skutecznego zapisu do newslettera są warte uwagi, być może zechcesz polecić je również swoim znajomym? Podziel się tą stroną z innymi, aby również oni mogli skorzystać z dostępnych tu materiałów!

Z góry dziękuję! 🙂