Przykładowy tytuł wpisu

Paulina jest nauczycielką języka obcego. Prowadzi lekcje indywidualne oraz grupowe kursy online. Jednak uzależnienie swojego dochodu od ilości przepracowanych godzin zaczęło ją przytłaczać. Chciała zarabiać niezależnie od czasu pracy i cieszyć się większą swobodą w życiu osobistym.

Paulina jest nauczycielką języka obcego. Prowadzi lekcje indywidualne oraz grupowe kursy online. Jednak uzależnienie swojego dochodu od ilości przepracowanych godzin zaczęło ją przytłaczać. Chciała zarabiać niezależnie od czasu pracy i cieszyć się większą swobodą w życiu osobistym.

Paulina ma świetne pomysły na produkty cyfrowe, które idealnie odpowiadały na potrzeby zgłaszane przez jej uczniów. Niestety, brak czasu uniemożliwiał jej ich stworzenie i sprzedaż.

Paulina ma świetne pomysły na produkty cyfrowe, które idealnie odpowiadały na potrzeby zgłaszane przez jej uczniów. Niestety, brak czasu uniemożliwiał jej ich stworzenie i sprzedaż.

Dziś chcę podzielić się z Tobą historią Pauliny - mojej klientki, która zyskała więcej czasu i swobody dzięki pewnym zmianom w swoim biznesie. Jeśli marzysz o podobnej transformacji i chcesz dowiedzieć się, jak to osiągnąć, czytaj dalej.

Rozwiązania, które przyniosły sukces

Paulina zgłosiła się do mnie. Chciała, żebym pomogła jej w prowadzeniu social mediów, bo wydawało jej się, że właśnie tego potrzebuje, by uwolnić swój czas. Jednak podczas wstępnych konsultacji okazało się, że Paulina potrzebuje raczej uniezależnić swój dochód od ilości przepracowanego czasu, a nie kogoś, kto będzie publikował za nią posty na Instagramie. Zwłaszcza że stamtąd nie przychodzą do niej klienci.

Dlatego zaproponowałam jej inne rozwiązanie – stworzenie małego produktu, który mógłby być sprzedawany jako oferta jednorazowa po pobraniu lead magnetu.

Rozpoczęłyśmy pracę nad optymalizacją ścieżki zapisu subskrybentów do newslettera Pauliny. Poprawiłam stronę lądowania, dodając przekonujący tekst podkreślający korzyści płynące z pobrania jej lead magnetu. Dodatkowo ustawiłam w MailerLite tzw. double opt in, czyli podwójną weryfikację zapisu, z wyraźnymi komunikatami, że aby dostać lead magnet, trzeba koniecznie potwierdzić swój adres w mailu potwierdzającym.

Następnie opracowałam stronę z atrakcyjną ofertą jednorazową, którą otrzymywali potwierdzeni subskrybenci. To właśnie ta oferta przyniosła Paulinie świetne rezultaty – w zaledwie miesiąc sprzedała 19 sztuk swojego mini produktu, nie korzystając przy tym z płatnej reklamy!

Nie skończyłyśmy jednak na tym. Wprowadziłyśmy również sekwencję powitalną, która automatycznie uruchamiała się po zapisie na newsletter. Dzięki temu każdy nowy subskrybent otrzymywał spersonalizowane powitanie i wartościowe treści, zwiększając zaangażowanie i zainteresowanie ofertą Pauliny.

Automatyzacja i pasywny dochód

Obecnie kontynuujemy pracę nad rozwojem tego prostego lejka, aby sprzedawać mini kursy językowe, które zapewnią Paulinie wreszcie nieco oddechu, bo nie będą wymagały jej zaangażowania. Paulina jest na dobrej drodze, by stworzyć sobie źródło pasywnego dochodu i wreszcie przestać być niewolnikiem swojego biznesu.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji jak Paulina i marzysz o tym, aby zacząć zarabiać niezależnie od liczby przepracowanych godzin, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Chciałbym Cię zaprosić do skorzystania z mojej oferty bezpłatnych konsultacji, podczas których wspólnie możemy zbudować Twój sukces.

Dlaczego warto stworzyć w swoim biznesie automatyczny lejek?

Oto kilka powodów:

Zaczniesz sprzedawać swoje produkty i usługi, a nie tylko swój czas. To oznacza, że będziesz generować dochód nawet wtedy, gdy odpoczywasz czy spędzasz czas z rodziną.

Automatyzacja biznesu pozwoli Ci zyskać więcej czasu na działania, które naprawdę kochasz. Nie musisz być przywiązana do biurka przez cały czas – Twój biznes będzie działać dla Ciebie, nawet gdy Ty się relaksujesz.

Przychody będą wpływały na Twoje konto bez ogromnego wysiłku. Dzięki odpowiedniej strategii i automatycznym procesom będziesz mogła skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i realizacji swojej pasji.

Skorzystanie z mojej oferty pozwoli Ci skupić się na tym, w czym jesteś najlepsza i co sprawia Ci największą radość. Nie musisz tracić czasu na naukę nowych rzeczy czy wykonywanie zadań, które nie przynoszą Ci satysfakcji. Zamiast tego, skoncentrujemy się na zaprojektowaniu lejków, które nie będą wymagały Twojego zaangażowania.

Moje doświadczenie i wiedza są do Twojej dyspozycji, abyśmy mogły wspólnie stworzyć strategię, która zapewni Ci niezależność finansową i więcej czasu dla siebie.

Nie czekaj już dłużej! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i otwórz drzwi do automatyzacji biznesu. Skontaktuj się ze mną już teraz i daj mi szansę pomóc Ci zbudować niezależność.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *